NABÍDKA PRÁCE

LESNÍ

Hledáme schopného technika v lesní výrobě na pozici „LESNÍ“

Oblast

  • okres Opava a Bruntál

Pracovní náplň

  • Zajišťování komplexních lesnických služeb (pěstební činnost, těžba, přibližování a odvoz dříví)

Požadujeme

  • VŠ nebo SČ vzdělání dřevařského nebo lesnického směru
  • Praxi v oboru
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Časovou flexibilitu a loajalitu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Znalost práce na PC
  • Zájem o práci v myslivosti a zbrojní průkaz vítán
  • Nástup možný ihned

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností odborného růstu a seberealizace
  • Odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt

Dělník v manipulaci dřeva – dřevosklad v Brance u Opavy

Hledáme schopného pracovníka na pozici „dělník v manipulaci dřeva“

Náplň práce

  • Obsluha motorové pily – manipulace s dřevní hmotou
  • Obsluha čelního kolového nakladače
  • Obsluha štípacího automatu – výroba palivového dříví
  • Příprava materiálu pro lesní výrobu

Požadujeme

  • Praxi s obsluhou čelního kolového nakladače
  • Praxi s obsluhou motorové pily
  • Strojnický průkaz pro obsluhu čelního kolového nakladače
  • Řidičský průkaz sk. C, C + E výhodou
  • Nástup ihned

Zajistíme

  • Odborné zaškolení pro obsluhu štípacího automatu a obsluhu čelního kolového nakladače

Nabízíme

  • Zajímavou práci v jedné lokalitě s možností odborného růstu a seberealizace

Kontakt

Řidič odvozní soupravy

Hledáme schopného řidiče na odvozní soupravu pro přepravu dřeva

Náplň práce

  • Přeprava dřeva včetně nakládky a vykládky pomocí hydraulické ruky

Požadujeme

  • Praxi s řízením odvozní soupravy
  • Praxi s obsluhou hydraulické ruky
  • Profesní průkaz
  • Jeřábnický průkaz
  • Řidičský průkaz sk. C, C + E

Zajistíme

  • Odborné proškolení – profesní průkaz, obsluha hydraulické ruky

Nabízíme

Kontakt