Nabídka práce

Údržbář pro společnost GroCredit, a.s.

Náplň práce

  • Zajišťování komplexní údržby veškerého majetku celé společnosti

Požadujeme

  • Výuční list
  • Údržbářské schopnosti v zednickém, elektrikářském a vodoinstalatérském oboru
  • Časovou flexibilitu a loajalitu
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Nástup ihned

Nabízíme

  • Benefity - stravné, služební telefon
  • Zajímavou práci v různých lokalitách, odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt

Lesník

Hledáme schopného technika v lesní výrobě na pozici "LESNÍK"

Oblast plnění

  • Jeseníky

Náplň práce

  • Zajišťování komplexních lesnických služeb (pěstební činnost, těžba, přibližování a odvoz dříví)

Požadujeme

  • VŠ nebo SŠ vzdělání dřevařského nebo lesnického směru
  • praxe v oboru
  • vysoké pracovní nasazení
  • časovou flexibilitu a loajalitu
  • řidičský průkaz sk. B
  • znalost práce s PC
  • zájem o práci v myslivosti a zbrojní pas vítán

Nabízíme

  • Zajímavou práci s možností odborného růstu a seberealizace, odpovídající finanční ohodnocení

Kontakt pro zasílání nabídek s životopisem

Traktorista a pracovník v lesnictví a myslivosti

Hledáme schopného kandidáta na pozici traktorista a pracovník v lesnictví a myslivosti

Náplň práce

  • Řízení traktoru, zemědělská činnost a péče o lesní zvěř v oboře

Požadujeme

  • Řidičský průkaz skupiny B, T
  • Vysoké pracovní nasazení
  • Obsluha motorové pily, zbrojní průkaz a lovecký lístek výhodou
  • Nástup od 1.8.2021

Nabízíme

  • Zajímavou práci v lukrativním prostředí řeky Moravice
  • Odpovídající finanční ohodnocení
  • Stravné

Kontakt

Prodej zvěřiny
GroCredit, a.s. - pronájem bytů a nebytových prostor

GroCredit, a.s.
Good Venison s.r.o.